Krakowska premiera książki Mariana Marzyńskiego „Kino–ja. Życie w kadrach filmowych” data: 27/08/2017

JCC Krakow oraz Towarzystwo Autorów i Wydawców Prac Naukowych UNIVERSITAS zapraszają na spotkanie z Marianem Marzyńskim, znanym reżyserem i scenarzystą filmowym pochodzenia żydowskiego, autorem książki „Kino–ja. Życie w kadrach filmowych” (Universitas 2017).

Spotkanie uświetni pokaz filmu „Nigdy nie zapomnij kłamać” (reż. Marian Marzyński 2012), przedstawiającego historię dzieci ocalałych z Zagłady. Po projekcji odbędzie się dyskusja oraz prezentacja książki w wydaniu polskim oraz amerykańskim. Podczas spotkania będzie można zakupić egzemplarze polskiego wydania książki.