Wykład dr Agnieszki Partridge pt. „Potęga ornamentu. Posadzki i ceramika w krakowskich kamienicach w XIX i XX wieku” data: 05/04/2018

Towarzystwo Autorów i Wydawców Prac Naukowych UNIVERSITAS oraz Międzynarodowe Centrum Kultury zapraszają na wykład dr Agnieszki Partridge pt. „Potęga ornamentu. Posadzki i ceramika w krakowskich kamienicach w XIX i XX wieku”.

Spotkaniu będzie towarzyszyć promocja książki „Potęga ornamentu. Europejska ceramika artystyczna w budownictwie z lat 1840–1939 i jej przykłady w obiektach architektury Krakowa” (Universitas 2017).
Wydarzenie odbędzie się 5 kwietnia o godz. 18.00 w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, Rynek Główny 25.