Wykład dr. Bartosza Ogórka pt. „Wpływ I wojny światowej na ludność miasta Krakowa” data: 11/04/2018

Krakowski Oddział Polskiego Towarzystwa Historycznego oraz Towarzystwo Autorów i Wydawców Prac Naukowych UNIVERSITAS zapraszają na odczyt dr. Bartosza Ogórka (Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie) pt. „Niezatarte piętno? Wpływ I wojny światowej na ludność miasta Krakowa”.

Wykład połączony będzie z promocją książki „Niezatarte piętno? Wpływ I wojny światowej na ludność miasta Krakowa” (seria Historia Życia pod red. prof. Krzysztofa Zamorskiego, TAiWPN Universitas 2018).

Spotkanie odbędzie się w środę 11 kwietnia o godz. 18.30  w sali nr 17 Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Gołębia 13).

Zebranie ma charakter otwarty, zapraszamy wszystkich zainteresowanych!