data: 22/01/2019

Dzięki Bogu, mamy w Krakowie prof. Jacka Purchlę, który swoją bogatą karierę naukową poświęcił odkrywaniu miasta na nowo. Jego "Miasto i polityka" to doskonała podróż do krakowskich miejsc pamięci - czytamy w jednej z recenzji.

data: 21/01/2019

TAiWPN „Universitas”, jako współwydawca książki pt. Die mittelalterlichen Glasmalereien in der Stadtpfarrkirche Mariä Himmelfahrt in Krakau, przeprasza panią Ewę Górbiel.

data: 28/01/2019

Polifonia. Od muzyki do literatury Tomasza Górnego uzyskała wyróżnienie w konkursie o Nagrodę „CLIO” przyznawaną przez Rektora Uniwersytetu Warszawskiego oraz Dziekana Wydziału Historycznego UW.