data: 29/12/2017

Poszukujemy autora koncepcji tomu wierszy wybranych Jana Kochanowskiego, który wydamy w kształcie edytorskim podobnym do książki „Lecz nie było już świata”, zawierającej utwory Bolesława Leśmiana, teksty znawców jego poezji oraz fotografie artystyczne.

data: 22/12/2017

Pracownicy TAiWPN UNIVERSITAS życzą Państwu spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. 22 grudnia 2017 r. sekretariat i redakcja TAiWPN UNIVERSITAS nie pracują, jednak dział handlowy i księgarnia wysyłkowa działają w godz. 8.00–12.00.

data: 15/12/2017

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji świątecznych!

data: 15/12/2017

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przedstawiamy naszą ofertę gwiazdkowych wyprzedaży! Wybrane książki kupią Państwo w cenie 9–10 zł. Zachęcamy do zakupów!