Universitas na Rodzinnym Pikniku z Książką w Parku Jordana!
Universitas na Rodzinnym Pikniku z Książką w Parku Jordana! data: 10/09/2018

Rodzinny Piknik z Książką to literacka impreza plenerowa o charakterze kulturalno-edukacyjnym. Nie mogło nas tu zatem zabraknąć! Przez dwa dni (15-16 września, godz. 11:00-18:00) w Parku im. Henryka Jordana w Krakowie będziemy w jednym z namiotów prezentować nasze książki - idealne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy znajdzie w naszej ofercie wydawniczej coś dla siebie!

W niedzielę 16 września zapraszamy również wszystkich rodziców wraz z dziećmi na naszą część artystyczną:

15:00-16:00 "Lokomotywa niejedno ma... imię" - czytanie Lokomotywy: po polsku, śląsku, czesku i angielsku

Prowadzenie: Monika Kassner (historyczka, polonistka, autorka książek dla dzieci), Pavel Peč (lektor języka czeskiego, tłumacz języka polskiego, czeskiego i angielskiego)

16:00-17:00 "Tańce (nie)malowane - zabawy taneczne inspirowane polskim folklorem" - gry i zabawy dla dzieci przy muzyce klasycznych tańców polskich (mazur, zabawa chusteczkowa, oberek, zabawa berek-oberek)

Prowadzenie: Anna Dziadzio (Universitas), Dante Fajfer (Pracownia Arete).

Zarówno Piknik, jak i nasze wydarzenia mają charakter otwarty i bezpłatny. Zachęcamy wszystkich do spędzenia weekendu na powietrzu, z rodziną, i oczywiście w naszym namiocie! Zapraszamy wszystkich na to wyjątkowe wydarzenie!

Więcej informacji: www.ksiazkowypiknik.krakow.pl