Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
|
Aktualności
ROK >
MIESIĄC >
Aktualności
data: 18/09/2020

Szanowni Państwo,

trwa nasza cotygodniowa promocja z rabatem -45% na poszczególne książki lub serie wydawnicze. Tym razem z okazji nadchodzącego spotkania autorskiego z Sylwią Górą, proponujemy Państwu od 18 do 24 września rabat 45% na wszystkie tytuły z kategorii "Historia sztuki"!

Zachęcamy do zakupu i zapraszamy do śledzenia kolejnych propozycji, a na spotkanie z autorką książki "Ewa Kierska. Malarka melancholii" zapraszamy już 24 września o godzinie 18.00 do księgarni Art Bookstore Młoda w Krakowie.

Z pozdrowieniami

Universitas

data: 10/05/2020

Szanowni Państwo,

z powodu awarii systemu automatycznego uwalniania e-booków oraz związanej z tym automatycznycznej wysyłki e-mailowych powiadomień uprzejmie informujemy, iż zakupione przez Państwa e-booki mogą być dostępne na Państwa koncie Universitas z kilkugodzinnym lub kilkudniowym opóźnieniem. Wiąże się to z ich ręcznym uwalnianiem w godzinach i dniach pracy. W miarę możliwości będziemy starali się je uwalniać również poza godzinami pracy, ale bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na dostępność zakupionych e-booków. Awaria niestety jest nienaprawialna i dlatego stan ten najprawdopodobniej potrwa do momentu stworzenia nowej strony i nowego systemu księgarni internetowej.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą awaryjną sytuację i utrudnienia w dokonywaniu zakupów. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy się cieszyć w pełni funkcjonalną i znacznie lepszą ksiegarnią internetową.

Z uszanowaniem i pozdrowieniami

Universitas

data: 12/05/2020
Autor: Universitas

Wydawnictwo Universitas zleci opracowanie redakcyjne książek naukowych oraz nienaukowych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert na adres: ksiazki@universitas.com.pl.

data: 11/05/2020

 

Zależy Państwu na książce, która nie jest już dostępna w wersji papierowej?
Wydrukujemy ją specjalnie dla Państwa.

Projekt i wykonanie: YELLOWTEAM