Nowa strona Universitas
Nowa strona Universitas data: 29/04/2024

Szanowni Państwo,

wkrótce uruchomimy naszą stronę www.universitas.com.pl w nowej odsłonie, czyli w odmienionej szacie graficznej i nowszej funkcjonalności. Mamy nadzieję, że będzie sprawniejsza, przejrzystsza, łatwiejsza w obsłudze, zapewni Państwu większą satysfakcję przy robieniu zakupów, a przy tym będzie miła dla oka. Na pewno zdarzą się jakieś braki i elementy do poprawy przejęte ze starej strony, ale będziemy starali się systematycznie je uzupełniać lub poprawiać. Będziemy też prosili o Państwa wyrozumiałość w pierwszym okresie funkcjonowania strony, gdyby zdarzyły się jakieś zawirowania w procesie zamawiania lub inne nieprzewidziane sytuacje.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Universitas