data: 29/04/2024

Szanowni Państwo, wkrótce uruchomimy naszą stronę www.universitas.com.pl w nowej odsłonie, czyli w odmienionej szacie graficznej i nowszej funkcjonalności. Mamy nadzieję, że będzie sprawniejsza, przejrzystsza, łatwiejsza w obsłudze, zapewni Państwu większą satysfakcję przy robieniu zakupów, a przy tym będzie miła dla oka. Na pewno zdarzą się jakieś braki i elementy do poprawy przejęte ze starej strony, ale będziemy starali się systematycznie je uzupełniać lub poprawiać.

data: 16/04/2024

Wawel. Mijamy go niemal codziennie, stanowi nieodzowny element naszej krakowskiej rzeczywistości. Rzadko jednak zadajemy sobie pytanie: czym on tak właściwie dla nas jest? Zabytkiem? Mitem? Opowieścią z przewodników turystycznych? Odpowiedzi na to pytanie postanowiliśmy poszukać u Was.

data: 20/05/2024

Towarzystwo Autorów i Wydawców Prac Naukowych UNIVERSITAS zatrudni referenta/referentkę ds. księgowości.