Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
|
Aktualności
ROK >
MIESIĄC >
Aktualności
data: 03/12/2018
"Nieustannie powracam do roli podwórka, ponieważ szukając klucza do późniejszej bogatej twórczości Wiśniaka, klucz ten tam właśnie odnalazłam". Zapraszamy na niezwykłe spotkanie wokół książki Zofii Ratajczak z udziałem jej bohatera! 11 grudnia, godz. 18.00, Piwnica Pod Baranami.
data: 23/11/2018

Doktor Dobrosława Horzela z Instytutu Historii Sztuki UJ została laureatką Nagrody im. prof. Jerzego Z. Łozińskiego za współautorstwo książki "Die mittelalterlichen Glasmalereien in der Stadtpfarrkirche Mariä Himmelfahrt in Krakau". Z tej okazji 40% zniżki do końca roku!

data: 28/11/2018

Czym są dla Was Planty? Andrzej Nowakowski w albumie "Planty krakowskie" starał się udowodnić, że są one... pięknem. Zapraszamy 9 grudnia (niedziela) na godz. 12.00 do MOCAKu na spotkanie z autorem i premierę monumentalnego dzieła!

data: 24/11/2018

Byli nadzwyczajnie zdolni, pracowici i stabilni. Ale ich życie wciąż ulegało dewastacji. Przetoczyły się przez nie dwie wojny, Holokaust i stalinizm, dobrobyt i getto, kariera i dyskryminacja. Mimo to wierzyli. W medycynę. Książka Urszuli Glensk w przedsprzedaży z 30% zniżką!

Projekt i wykonanie: YELLOWTEAM